Hydro ECC Inulin kreem, 50ml, kuivale ja tundlikule nahale

62,00 

Ülikerge, sügavniisutav kreem – EctoCeri kompleksi ja hüaluroonhappega

Ainult 4 laos

Kerge, sügavniisutav kreem. Ülikerge koostis, intensiivne niisutus!

Sinu nahk väärib igapäevast niisutust ja kaitset! See sügavniisutav kreem on ideaalne kombinatsioon kergusest ja tõhususest, mis katab naha nagu õrn loor, pakkudes mugavustunnet päev läbi. See kreem on mõeldud kuiva, dehüdreeritud ja tundliku naha igapäevaseks hoolduseks. See ühendab niisutavaid koostisosi naha tasakaalu toetavate komponentidega, aidates säilitada naha mugavustunnet ja elastsemat välimust. 

Niisutuse saladus

  • EctoCer kompleks ja hüaluroonhape niisutavad nahka intensiivselt ning hoiavad ära niiskuse kadu. See aitab säilitada naha kaitsebarjääri õiget toimimist.
  • Trehaloos ja inuliin toetavad mikrobioomi, tugevdades naha loomulikku kaitsebarjääri.
  • Kaerasiid ja aaloe mahl rahustavad, siluvad nahka ja vähendavad pinguloleku tunnet.

Tänu oma üliväga kergele tekstuurile imendub kiiresti, jättes naha rasvavabaks ega koorma seda. Sobib ideaalselt meigi aluskreemiks või rahustava öökreemina.

Kasutamine: Kanna hommikul ja õhtul puhastatud näo, kaela ja dekoltee nahale.

Sinu nahk on iga päev pehme, elastne ja särav! Naha pind tundub siledam ja elastsem, samas kui kuivustunne muutub vähem märgatavaks

Koostis: AQUA, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, PROPANEDIOL, TREHALOSE, GLYCERIN, SHEA BUTTER ETHYL ESTERS, SQUALANE, CETEARYL OLIVATE, AVENA SATIVA KERNEL FLOUR, INULIN, HYDROGENATED POLYISOBUTENE, HYALURONIC ACID, SODIUM HYALURONATE, ECTOIN, CERAMIDE NP, CERAMIDE AP, CERAMIDE EOP, SH-OLIGOPEPTIDE-1, ALLANTOIN, C15-19 ALKANE, SORBITAN OLIVATE, HYDROGENATED POLY(C6-14 OLEFIN), CARBOMER, POLYSORBATE 20, SODIUM PHYTATE, SODIUM HYDROXIDE, CITRIC ACID, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, BENZYL ALCOHOL, DEHYDROACETIC ACID, PARFUM

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Sulle võib meeldida ka…