NAI_S Wanted Q5 ehitusgeelid (50 ml)

Toode on mõeldud professionaalidele. Hinna nägemiseks logi sisse profikasutajaga. Profikasutajaks registreerimiseks kirjuta trade@lootos.ee.

Wanted Q5 ehitusgeelid sobivad hästi oma küünele kandmiseks, šabloonidega ehitamiseks ning tippidega kasutamiseks. Jätab kleepuva kihi, isevalguvad, ei mõrane ja muutu kollaseks, ei lähe kuumaks. Tugeva koostisega, sobib lühikestele, keskmistele ja pikkadele küüntele. Toonivalikus on võimalik valida kliendi küünele sarnaseim toon. Keskmise konsistentsiga. Meistritele, kes töötavad kiiresti.

Polümerisatsioon: LED – 1 min, UV – 3 min

NB! Eestis kehtiva määruse alusel võime geele ja geellakke müüa vaid professionaalsetele klientidele!

Hoiatus: Professionaalseks kasutamiseks. Tutvu toote kasutamise juhendiga. Vältida kontakti nahaga ja silmadega. Võib tekitada allergilist reaktsiooni. Hoia toodet hästi ventileeritud ruumis. Hoida lastele mitte kättesaadavas kohas. Ainult väliseks kasutamiseks.

Koostis: aliphatic uretane, methacrylate, ppg-3 glyceryl ether triacrylate, trimethylolpropane trimethacrylate, isobornyl methacrylate, hema, ppg-5 methacrylate, triethylene glycol, dimethacrylate, silica, trimethylbenzoyl diphenylphosphine oxide, hydroxycyclohexyl phenyl ketone, ethyl methacrylate, methyl benzoylformate, acrylic acid, triethylamine, bht.

Värvitoon

Nude Sparkle, Caramel, Macchiato, Dream Rose, Mood, Premium Clear, Pastel Porcelain, Bubble Gum

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “NAI_S Wanted Q5 ehitusgeelid (50 ml)”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga